Choose style:

Recent Posts

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 9
21
General Discussion / Ozon Tedavisi
« Last post by Laplace on September 18, 2018, 04:45:21 PM »
Sağlık ve iyileşme oksijensiz gerçekleşemez. İnsan gıdasız 1-2 ay, susuz 1-2 hafta fakat oksijen olmadan ancak 5 dakika yaşayabilir. Oksijen en temel gereksinimimizdir. Birçok hastalık, ihtiyaç olan doku ve organlara yeniden yeterli oksijen sağlanmasıyla önlenebilir veya tamamen iyileştirilebilir.

Günümüzün dünyasında, sadece nefes almak, artık vücudumuza yeterli oksijeni sağlamıyor. Vücudumuz sürekli olarak, havamızdaki, suyumuzdaki ve yiyeceklerimizdeki toksinler tarafından kirletiliyor. Şehirlerimizdeki oksijen miktarı %21'in çok altında ve düşmeye devam ediyor. Sigara kullanımı, stres, hareketsiz yaşam, sağlıksız beslenme gibi durumlar da eklenince vücudumuzda toksinlerin birikimi ve oksijen eksikliği artar. Bu da kronik yorgunluğa, erken yaşlanmaya, hastalıklara ve kansere zemin hazırlar. Yeterli oksijenlenmeyi sağlamak için nefes almaktan daha fazla şey yapmak zorunda kalabiliriz.

Ozon tedavisi, doku ve hücrelere ihtiyacı olan oksijeni en etkili şekilde sağlayan ve toksinleri yok eden bilinen en güçlü tedavidir.

Eğer Bu Durumları Yaşıyorsanız:

- Ne kadar uyursanız uyuyun, dinlenemiyorsanız

- Yıl içerisinde çok sık hastalanıyorsanız

- Bazı konuları hatırlamakta güçlük çekiyorsanız

- Cinsel fonksiyonlarınızda azalma veya isteksizlik varsa

- Konsantrasyon bozukluğu yaşıyorsanız

- Yoğun stres altında yaşıyorsanız

- Düzgün beslenemiyor ve vücut direnciniz kırılmışsa

Mutlaka Ozon - Oksijen tedavisine ihtiyacınız vardır.

Ankara ozon tedavisi uygulamasının yapıldığı güvenilir merkezlerin başında Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği gelmektedir. Ozon tedavisi konusunda merak ettiklerinizle ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz ve gönül rahatlığıyla uygulamayı yaptırabileceğiniz güvenilir bir polikliniktir. Detaylı bilgi için www.ozgurkoldas.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
22
General Discussion / BUZ LAZER
« Last post by Laplace on September 18, 2018, 04:24:34 PM »
Buz Lazer Epilasyon, acısız ağrısız ve en hızlı diode lazer epilasyon teknolojisidir. Buz Lazer Epilasyon, dört mevsim uygulanabilen ve tüm kıl tiplerinde başarı sağlayan ve yanına tamamlayıcı bir cihaz gerektirmeyen en son teknoloji lazer cihazlarıdır. Soprano Ice Platinum ile diğer lazer sistemleriyle saatler süren epilasyon işlemleri çok daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Eski lazer sistemleri yüzde bulunan tüylerde çok etkili değildir. Yüzde bulunan tüylerin vücuttaki diğer tüylere kıyasla çok daha ince ve açık renkli olması nedeniyle eski lazer sistemlerinde çok başarılı sonuçlar alınamamaktaydı. Soprano Ice Platinum sistemi bu açık renkli ve ince tüylerde çok başarılı şekilde uygulanabilmektedir.

Soprano Ice Platinum lazer sistemi her mevsim uygulanabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca eski nesil lazer sistemlerinde ten rengi koyulaştıkça epilasyonun etkisi de azalmaktadır. Soprano Ice Platinum lazer sisteminde ise koyu ten renklerinde bile etkili sonuçlar alınmaktadır. Yani bronz bir tene sahip olduğunuzda bile bu tedaviden faydalanılabilmektedir.

Özel başlık sistemiyle bikini bölgesi gibi en hassas yerlerde bile herhangi bir acı yaşatmayan Soprano Ice Platinum lazer epilasyon sistemi, özellikle acı eşiği çok düşük olan kişilerde bile tercih edilen bir uygulamadır.

Ankara Buz Lazer uygulamasında en güvenilir merkez Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği'dir. Uzman ekibiyle Buz Lazer hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilmek ve hijyenik ortamıyla da güvenle Buz Lazer uygulaması yaptırmak için Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği'ni ziyaret edebilirsiniz.
23
İnstagramdeposu Takipçi Hizmetleri
İnstagram hesaplarında yorumların İngilizce, Türkçe gibi birbirinden farklı dil seçenekleriyle ve hesaplarla yapılması sağlanıyor. İnstagramdeposu sayesinde gün içerisinde kaç adet yorum satın almak istediğinize bağlı olarak, belirlenen sürede tüm yorumların istediğiniz fotoğraf veya videoya yapılması destekleniyor. Ayrıca görüntülenme, beğeni ve takipçi satın alma işlemlerinde de binlerce birim ürün satın alınabiliyor.

İnstagram Görüntülenme Hizmeti
Müşteriler için İnstagram platformunda hangi ülkede bulunan hesap sahibinin açtığı fark etmeksizin, görüntülenme hizmeti verilebiliyor. Videolarda, fotoğraflarda yapılacak olan paylaşımların ardından, belirlenen sayıda görüntülenme ücretli bir şekilde satın alınabiliyor. Video henüz paylaşılmadığında direkt olarak görüntülenme girişiminde bulunulması doğru değildir.
Öncelikle video paylaşımını yapmalı, daha sonra ise ne kadar görüntülenme istediğinize bağlı olarak başvuruda bulunmalısınız. Çok kişi tarafından takip edilecek ve görüntülenen içeriklere sahip olmak, az takipçili hesaplardan çok daha farklı yapıdadır. Yeni paylaşımların çok daha büyük kitlelere ulaşması, çok daha fazla organik takipçiye ulaşmak için özellikle videolarda görüntülenme hizmetlerinden yararlanılabilir. Ödemeler direkt olarak site üzerinden hızlı bir şekilde yapılabildiği için, uygulamaların kullanımında her zaman için belirtilen süre içinde görüntülenme, videolara yansıtılır.

İnstagram Beğeni Satışı
Beğeni satın almak, yapılan paylaşımların az beğenili olmasına kıyasla çok daha popüler bir hale gelmesini sağlayacaktır. Bu sayede daha fazla kişi, normalde beğenecektir. Profilin kaliteli hale gelmesini sağlamak, beğenilerin direkt olarak beğenilen fotoğraf ve videolar için uygun olmasıyla ilgili işlemler yapılabiliyor. Profillerin video veya fotoğraf linkinin girilmesi halinde hızlıca beğeniler artacaktır.

Site bünyesinde takipçi satın alındığı zaman diliminde beğeni veya video görüntüleme alınamayacağıyla ilgili bir şart da bulunmuyor. 100 ile 1000 takipçi arasında olacak şekilde sipariş verilebiliyor. Online alışveriş yapılması sağlanacak bir platform oluşturulması, müşterilerin site yöneticileriyle fiziksel temas kurmasına olan ihtiyacı da ortadan kaldırıyor.

Hesabınız dışarıdan görüntülenmeye açık olmadığı taktirde, siteden beğeni satışı almanız doğru olmayacaktır. Öncelikle fotoğrafları ve videoları paylaşıma açmalısınız. Ayrıca takipçi sayınızla ilgili düzenlemeler yapmalı, daha sonra ise beğeni talebinde bulunmalısınız. Bu sayede İnstagramdeposu sayfası tarafından çok daha doğal görünüme ve istatistiklere sahip hizmet süreci oluşturulacaktır.

İnstagram Takipçi Satışı;
Takipçi satın almak isteyen herkes tarafından, İnstagramdeposu sitesinden yapılacak olan işlemler için özel olarak yararlanılması sağlanıyor. Hesap oluşturulması gibi bir süreç bulunmaması, direkt olarak hangi profilden takipçi alınmak istendiğinin belirtilmesi yeterli oluyor. Profil sahiplerinin hiçbir zaman için güvenlik problemiyle karşılaşmaması ve hesaplarında istedikleri gönderi için beğeni alma imkanı da bulunuyor.

Herkes tarafından Türk veya yabancı hesaplardan direkt olarak beğeni, yorum, video görüntülenmesi veya takip istekleri almak mümkün oluyor. Profillerin daha değerli hale gelmesini sağlamak, binlerce takipçili olması için aktif profillerden istek almak mümkündür. Site tarafından, belirtilen zaman dilimi içerisinde, istenen hesap için takipçi gönderimi sağlanacaktır.

Web Sayfası : instagramdeposu.com
24
Bot Takipçiye Takılmadan İnstagram Takipçi Sayınız Artabilir
İnstagram takipçi sayınız organik olarak her zaman istikrarlı bir artış göstermeyebilir ya da hesabınızdaki takipçi sayısını nasıl arttıracağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Ancak bunun için İnstagram Takipçi Satın Al adresini kullanarak takipçi satın alabilmeniz mümkün oluyor. Güvenilir ve sektörün en iyisi olduğunu söyleyebileceğimiz bu hesap sizlere hem Türk gerçek, Türk bot ve yabancı versiyonlarını da sunuyor. Böylece istediğinizi seçebiliyor, İnstagram sayfanızı çok daha güçlü bir hale getirebiliyorsunuz. Organik takipçi beklemekle geçirdiğiniz zaman kaybını takipçi satın alarak çok daha kısa sürede telafi edebiliyorsunuz.

Güvenilir Hizmet İçin Firmayla Anlaşın
Siz de güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız İnstagram Takipçi Satın Al sitesindeki satın alma aşamalarını detaylı olarak inceleyebilir ve kısa sürede dilediğiniz bot içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz. Size garanti veren firmanın feedback oranlarına ve yorumlarına bakıldığında müşterilerin ne kadar memnun kaldığını da kısa sürede görebilirsiniz. Kullanıcıların çoğu geri dönüş yaptığı için rakipleri arasından syırılan şirketin güvenilir ödeme kanalları da vardır.

Kredi kartıyla ödeme yaparsanız kart bilgilerinizi SSL güvenlik sistemleriyle koruyan ve bu nedenle hiçbir şekilde şifrelerinizin çalınmasına imkan tanımayan sitede yetkililer bile sizin ödeme esnasında kartınızı görmeyecektir. Canlı destek hattından gün boyu yardım alabilir ve takipçi sayısı ödemesini yaptığınız andan itibaren sadece 15 dakika içerisinden takipçileri hızlıca görebilirsiniz.

Firmanın Diğer Sosyal Medya Hizmetlerine de Göz Gezdirin
Firmanın tek hizmeti İnstagram üzerinden size takipçi kazandırmak değildir. Bunun dışında Yotube, Twitter ve Facebook gibi farklı sosyal mecralarda da popülaritenizi arttıracak hamleler yapmanıza imkan veren site prestijinizi güçlendirecektir.
İnstagram'da sadece takipçi satın almaz aynı zamanda beğeni ve yorum da satın alabilir, video izlenme sayısını da arttırabilirsiniz. Üstelik tüm bunları garantili süreçler sonunda elde ettiğiniz için güvenle kredi kartı bilgilerinizi verebilir ya da ATM üzerinden de yatırım yapabilirsiniz.
<h3>İnstagram'da Takipçi ve Beğeni Satın Almanın Artıları</h3>
•   Takipçi satın almak hedef kitlenize daha çabuk ulaşmanızı sağlar ve profilinizi çok daha prestijli göstermeye yardımcı olur.
•   Takipçi satın alanlar ürün ya da hizmetini daha çabuk satabilir ve diğer markalarla daha çabuk bir etkileşim haline girebilir.
•   Beğeni sayısında artış olanlar keşfet bölümünde daha çok kalır ve bu da organik etkileşimi önemli ölçüde arttırır.
•   Yüksek beğenili gönderiler de takipçi kadar prestij sağladığından önemlidir.
Yukarıdaki avantajlar dışında daha sayabileceğimiz birçok avantajından ötürü İnstagram içerisinde beğeni, takipçi, izleme satın almak önemlidir. Birçok sosyal medya kanalının kullanımında bot takipçi yasak olduğu için bunu güvenle yapabileceğiniz ve hiçbir engele takılmayacağınız firmalardan biri İnstagram Takipçi Satın Al sitesi olmaktadır. Diğer sitelerin para tuzaklarına ve güven vermeyen ödeme sistemlerine aldırış etmeden kolaylıkla şirketi kullanabilirsiniz diyebiliriz.

Web Sitesi : instagramtakipcisatinal.com
25
General Discussion / Sei Lazer
« Last post by Laplace on September 18, 2018, 09:53:58 AM »


Sei Lazer

Sei Laser İtalyan dünyanın bu katogorideki en büyük lazer üreticidir.
Sei lazer olarak Türkiye olarak AveA Endüstriyel Teknoloji ürünleri Tic AŞ firma adında hizmet vermekteyiz. Sei lazer yaklaşık 35 yıllık bir firma olup endüstri 4 standartlarında lazer kesim ve galvo lazer makineleri üretmektedir. Cnc lazer kesim makineleri yüksek performans için üretilmiş çok yüksek teknolojiye sahiptir. Lazer kesim makineleri manyetik motor ile çok hızlı kesim yapabilmekte, döküm gövde ile çok kaliteli kesim yapabilmektedir. Rofin Sinar firmasının % 60 üretimi sei için özel üretilmiş tüpler kullanılmaktadır. Sei Lazer için özel üretilmiş yüksek performanslı rofin sinar lazer kaynakları ile uyumlu üretilmiş elektronik ve optik teknoloji birlikte kaliteli ve performanslı makineler üretilmektedir.

Sei lazer full otomasyonlu galvo lazer sistemleri üretmektedir.
Flexi Denim : Otomasyon Giotto Galvo lazer kot sektöründe gerçek rodeo, bıyık, desen, yıpratma, zımpara yapar.
Flexi Blu :Otomasyonlu Giotto galvo lazer ile büyük ebatlarda pleksi noktalama, lgp panel ve light box üretimi yapar.
PaperOne3500 : Otomasyonlu giotto galvo lazer kağıt kesim, dekorasyon, davetiye imalatı yapılmaktadır.
PaperOne5000 : Otomasyonlu giotto galvo lazer ile karton kutu, ambalaj paket, imalatı, pilyaj,perfore,die-cut, kesim yapar.
LabelMaster : Otomasyonlu giotto galvo lazer ile bobinden bobine baskılı rulo etiket kesim, selefon kaplama, die-cut
PackMaster: Otomasyonlu giotto lazer ile pvc, naylon, kağıt vb malzemerden ambalaj paketleri üretimi,yarım kesim tam kesim,die-cut
Mercury CO2 lazer : Otomatik malzeme yükleme, hassas kapasitif sensör, döküm gövde, manyetik motor, ile kalın malzeme kesim yapabilişrsiniz
NRGL co2 lazer makinesi: 8g motor ile, 150,300 watt rofin tüp ile hızlı ve kaliteli pleksi, ahşap, kumaş kesim makinesi,
Mercury Fiber metal kesim lazer makinesi, hassas ve hızlı lazer kesim yapabilmektesiniz. Cnc Lazer metal saç kesim modelleri mevcuttur.

video : https://www.youtube.com/watch?v=fz4l5wGD6cA

Lazer Satış Yöneticisi
Necati SARIKAYA
+90 533 713 34 44
www.seilazer.com
26
General Discussion / Giotto Galvo Lazer
« Last post by Laplace on September 18, 2018, 09:36:46 AM »


Giotto Galvo Lazer

Giotto galvo lazer ilk olarak 2001 yılında satışı yapılmış ve halen çalış durumda hizmet vermektedir. Giotto galvo lazer makineleri uzun ömürlü ve kaliteli olmasından dolayı arıza ve servis ihtiyacı yok denecek kadar azdır. Özellikle yeni nesil giotto 615 ve giotto plus modelleri kesinlikler teknik servis gerektirecek bakım ihtiyacı yoktur. Cihazın içinde klima sistemi adapte edilmiş ve dışarıdan toz ve duman almayacak mekanikte yapılmıştır. Dünyada bir tek giotto galvo lazer fabrikasyon üretim yapılmaktadır. SEİ LAZER üretimi olan giotto galvo lazerin tüm dizaynları, elektronik kartları, power supply kartları, optik ve mercek blokları, galvo lazer programı (Icaro Software)firma tarafından yapılmaktadır. Bundan dolayı toplama lazerlere oranla 2 kat daha ince ışın, geniş ebat çalışma yeteneği ve full otomasyona uyumluluğu mevcuttur. Yerli üretim diye satılan lazerlerin tamamı toplama makinedir. Lazer tüp başka firmada, galvo kafa başka firmadan, optik blok başka firmadan, elktronik ve software başka firmadan temin edilerek sadeçe demir şase üzerinde toplanmaktadır. Hiçbir mühendislik çalışması yoktur. Elektronik kart ve yazılım, lazer tüp ile galvo kafanın optik blok ile uyumluluğu yoktur. Bu neden le ışınları kalın, performansları kötü, kaliteleri düşüktür. 150 watt bir giotto lazer 300 watt toplama lazerden daha performanslı ve kazançlı çalışır.

Toplama lazer ile her işi yapamazsınız, Ama giotto galvo lazer ile kaliteli lazer kesim ve markalama yaparak. Galvo lazer denim,kot sektöründe kaliteli zımpara bıyık, giotto galvo lazer ile leke yapmadan deri ayakkabı, çanta , terlik, kemer, cüzdan kesim ve delik delebilir. Yine giotto galvo lazer ile ahşap yüzeyde markalama, kazıma,oyma, gravür, desen baskı, yüzey işleme yaparak, sandalye, çelik kapı, masa, mobilya lazer desen yaparak ürünlere değer katabilirsiniz. Giotto galvo lazer kağıt karton kesim ile matbaa sektöründe kutu ambalaj üretebilir. Pleksi ve kağıttan davetiye yapabilir. Ayna plekside hediyelik objeler yapabilir ve promosyon ürünler yapabilirsiniz. Sonuç olarak yüzlerce referan ile giotto galvo lazer en iyisi. Dünyada binlerce Türkiye'de yüzlerce referans ile hizmetinizdeyiz.

video : https://www.youtube.com/watch?v=JrmvERs-pM0

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
A ve A Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Mak.San.ve Tic.A.Ş.
Oruç Reis Mahallesi Giyim Kent Sitesi
Giyimkent Caddesi No:126A-128A
Esenler - İSTANBUL
Lazer Satış Yöneticisi
Necati SARIKAYA
+90 533 713 34 44
www.giottolaser.com
27
General Discussion / Banko Maçlar Bugün Kazandırıyor
« Last post by Laplace on September 18, 2018, 09:29:08 AM »
İddaa oynayarak  para kazanma yöntemlerinden biride banko maçlar ile yapılan banko kuponlara misli basmaktır. İddaa'da  hiçbir maçın kesin tutma olasılığı yoktur fakat tutma ihtimali yüksek olan veya yatma riski az olan banko maç tahminleri vardır. Banko maçlarda bu tip maçlara örnektir.

Banko maçlardan  yatma riski az olan maçları seçmek ise analiz, araştırma ve tecrübe gerektirmektedir. Banko maçlardan doğru kuponlar oluşturmak ise neredeyse tamamen tecrübe işidir.

Sitemizde tecrübeli, araştırmacı ve analiz gücü yüksek usta isimler bulunmaktadır. Bu usta ekibimiz iddaa banko tahminleri üzerine uzmanlaşmıştır.

Banko Kuponlar Bugün Kazandırıyor

Banko kuponlar oluşturarak kasanızdaki veya cebinizdeki parayı katlamanız oldukça kolaydır. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için banko iddaa tahminleri sitemizde yapılmaktadır. İddaa oynayanları bileceği gibi yeryüzünde hiçbir tahminci veya hiçbir bahis sitesi % 100 başarı oranına sahip değildir olması da düşünülemez.

Buna rağmen bizim gibi iddialı bir ekibi, geniş bağlantıları olan siteler yüksek başarı oranına sahip olabilirler. Sizlere oluşturduğumuz her kuponun garanti tutacağını söyleyemeyiz fakat yaptığımız 10 banko kupona da bahis yaptığınızda kesinlikle ama kesinlikle zararda olmayacağınızın garantisini veriyoruz.

İddialıyız çünkü yıllardan beri bu işin içindeyiz riskleri en aza indirme konusunda yeterince tecrübeli, şike olayının döndüğü maçlardan haberdar olma konusunda da geniş haber ağına ve diğer bahis sitelerini de inceleyen araştırmacı bir ekibe sahibiz.

Riskleri nasıl en aza indiriyoruz? Oranı çok düşük olan maçları kuponlarımıza eklemiyoruz çünkü bu durumda kupon tutarını arttırmak için daha fazla maça ihtiyaç duyulmaktadır fazla maç fazla risk demektir. Sadece istatistiklere bakarak tahminlerde bulunmuyoruz çünkü istatistikler her zaman doğruyu göstermeyebilir. Futbolu bilen, okuyabilen ekibimizin takip ettiği liglerden  banko maç tahminleri yapıyoruz.

Artık sizde banko kuponlara boşuna para yatırmaktan, çok popüler olan tahmincilerin verdiği maçlardan yatmaktan bıktıysanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizce yapılan başarı oranı yüksek maçları takip edip bu maçlara iddaa oynamaktır.

Bizler iddialıyız, çünkü bizler profesyonel, tecrübeli, araştırmacı, analizci iddaacılarız.  www.ikimac.com  yalnızca kazanmak isteyenlerin adresi.
28
General Discussion / Elif Web Dizayn
« Last post by Laplace on September 18, 2018, 08:34:19 AM »
2017 yılında kurulan ve hizmet ağını her geçen gün genişleterek ihtiyaçlar doğrultusunda tüm Türkiye'ye yazılım hizmeti sunan www.elifwebdizayn.com , mobil uyumlu yazılımlar, normal paketler ve kampanyalı paketleri ile her yazılım ihtiyacına en etkili şekilde cevap veriyor. Cafer SAĞLAM tarafından kurulan firmamız hazır php script sektörünün lider firmasıdır.

www.elifwebdizayn.com NASIL ÇALIŞIYOR ?

Rekabetin en yoğun olduğu sektörlerden olan yazılım sektöründe profesyonel hizmeti ile firmaların hayallerindeki web sitelerini kuran www.elifwebdizayn.com , uzman kadrosu, hızlı hizmet kalitesi ve ekonomik fiyatları ile ilk tercihler arasında yer almaya devam ediyor. Web siteleri firmaların dijital ortamdaki aynasıdır. Firma prestijine yakışır ve kullanıcı dostu web tasarımları ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, mobil uyumlu yazılımlarla kurduğu web sitelerinin her zaman ulaşılır ve kullanıcı dostu siteler olmasını sağlıyor.

Firma ihtiyaç analizini belirlemede profesyonel olan yazılım ekibimiz, firmalarla birlikte yaptığı analiz sonucu her bir firmaya özel web tasarımlarını ve fiyat teklifini çıkartarak müşterilere sunuyor. Onay sonrası başlayan süreçte ise her bir aşamada müşterileri bilgilendirerek firmaları hayallerindeki web sitelerine kavuşturuyor. Zamanında teslim, ekonomik fiyat ve en önemlisi de SEO uyumlu ve kullanıcı dostu bir web sitesi hazırlayarak firmaların rekabet gücünü
arttırıyor.

www.elifwebdizayn.com Hizmet Kategorileri

Hizmet verdiği sektör bakımından son derece geniş bir hizmet kategorisine sahip olan www.elifwebdizayn.com , eğitimden sağlığa, inşaat sektöründen gıda ve tekstile kadar birçok firmaya web yazılım hizmeti sunmaktadır. Her çeşit kurumsal firmanın web sitelerini firmaya
yakışır bir formatta hazırlamakta, web siteleri ve blog tasarımında fark yaratmaktadır. Emlak, elektrik, elektronik, avukatlık, otel, e-ticaret, nakliye, muhasebe ve daha birçok firma web tasarımında adından söz ettiriyor. Güçlü referansları ile sektörün lider firması olmaya devam
eden Web Ofisi, kişisel ve ticari blog ve web sitelerinde her zaman profesyonel hizmet alacağınız bir firmadır.

Profesyonel Web Yazılım Hizmeti

Bir web sitesinde ilk dikkati çeken şey domain adıdır. Kolay hatırlanan ve global bir web sitesi her zaman daha fazla ziyaretçi alır. Sitenin hızlı çalışması, kolay açılması ve web sitesinde gezintinin rahat olması bir kullanıcı için çok önemlidir. Aksi taktirde kısa sürede
siteden çıkacaktır. Tasarımın hem göze hitap eden hem şık ve kaliteli olması ise PHP Responsive Script ile mümkündür. SEO uyumlu, kaliteli içeriklere sahip ve mobil uyumlu bir web sitesi her zaman çok daha fazla ziyaretçi alacak ve hedef müşteri kitlesini yakalayacaktır.

Hazır Php Script çalışmaları ile web sitelerinin en iyi ve en kullanışlı bir yapıya sahip olmasını sağlayan www.elifwebdizayn.com , hazır lisanslı web site paketleri ve müşteriye özel web site yazılım çalışmaları ile her firmanın ihtiyacına en kaliteli ve en hızlı şekilde cevap vermektedir.
29
General Discussion / canlitvizleyiniz.com
« Last post by Laplace on September 17, 2018, 08:51:56 PM »
canlitvizleyiniz.com Türkiye'de bulunan Kanalları Sizlere Online olarak izleme imkanı sunan ve bir çok dizi ve programın bölümlerini bünyesinde barındıran 2018 yılında kurulmuş bir alt yapıya sahiptir.

Canlı TV sitemizde bulunan içerikler kanalların kendi yayınlarından alınmaktadır ve sizlere hiç bir oynama yapılmadan sunulmaktadır.

canlitvizleyiniz.com ile bir çok kanalın yayın akışını sitemizden takip edebilir ve canlı tv izleyebilirsiniz.

www.canlitvizleyiniz.com
30
General Discussion / Yemek Tarifleri
« Last post by Laplace on September 17, 2018, 06:04:01 PM »
Tariflerin Büyüsüne Kapılma Vakti Geldi

Yemek tarifleri siteleri pek çok farklı isimle anılmaktadır. Bunlar çoğunlukla pratik tarif ve lezzetli tarif gibi anahtar kelimelerle ön plana çıkar. Kaba taslak bu adresleri incelediğiniz zaman bile çoğunlukla birbirini tekrar eden içeriklerle dolu olduklarını görebilirsiniz. Kısaca bir araştırma yap
tığınızda bile birbirinin aynısı olan pek çok yemek tarifi ile karşılaşmış olursunuz.

Yapmadığım Yemeği Yazmam

Web sitemde şahsi olarak tanıma olanağı bulmadığım hiçbir yemeği yazmadığımı belirtmek istiyorum. Zaten ziyaret ettiğinizde sizin de göreceğiniz üzere yazdığım yazıların dışında çektiğim grsellerde kendi mutfağımdan izler taşımaktadır. Bir yande birbirinin kopyası olan pek çok içerikle dolu adresler bulunuyorken bir yanda ciddi anlamda emek sarf edilen bir yemek sitesi ile karşı kaşıyasınız.

Farklı konu başlıklarında detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Kaliteli olana hızlı bir şekilde ulaşmak için yapmanız gereken tek şey yorumlara göz atmak ve farklı yemek tariflerine göz atmanızdır.

Önceliğimiz sizden gelen ilgiye göre yemek tarifleri olsa da çok sık tercih edilen yemeklerin bize göre bir önceliği olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Beni ve yemek defterimi takip etmeyi unutmayın.

Site adresim: http://yemekleri.org/
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 9

Bad Behavior has blocked 45 access attempts in the last 7 days.