2
Choose style:

Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
General Discussion / Protez Göz Ankara
« Last post by beyongs on August 16, 2019, 07:36:39 PM »
Protez Göz Ankara

Protez göz üretim ve satış firması olan ERC Protez Göz, 2000 yılından bu yana faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. ERC Protez Göz, ERC Grubuna dahildir. Kişiye özel protez göz üretimi gerçekleştiren ERC Protez Göz, sektörün öncüleri arasında yer alır.

ERC Protez Göz ile ilgili detaylı bilgiler, protezgoz.com.tr isimli internet adresi içerisinde bulunabilir. Siteye giriş yapanlar, firmanın tüm ürünleri hakkında en kapsamlı bilgilere ulaşabilecektir.

Protez göz Ankara denildiği zaman akla gelen ilk isim, hiç kuşkusuz ERC Protez Göz'dür. Buradan birinci sınıf kalitede protez gözler temin etme fırsatınız olacaktır.

Ankara protez göz firması olarak 19 yılı aşkın süredir hizmet veren ERC Protez Göz, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemekte ve müşterilerine en yüksek kalitede ürünler imal etmektedir.

Her biri alanında uzman ve tecrübeli bir ekibi bulunan firma, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Protez gözler ile ilgili sıkça sorulan onlarca soru ve bu soruların ayrıntılı yanıtları, protezgoz.com.tr isimli internet adresi üzerinde kendine yer bulmuştur.
2
General Discussion / Ankara Diş Hekimi
« Last post by beyongs on August 16, 2019, 05:35:31 PM »
Ankara Diş Hekimi

Ankara Gazi Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nden mezun olan Dt. Melek KAZANÇ; gülüş tasarımı, zirkonyum kaplama, diş beyazlatma, implant tedavisi, kanal tedavisi, diş çekimi başta olmak üzere, pek çok farklı hizmeti bir arada sunar.

Ankara diş hekimi linkine tıklayarak, Diş hekimi Melek KAZANÇ ve kliniği ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ankaradishekimi.com.tr platformunda; başlıca tedavi türleri üzerine kapsamlı bilgiler ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Aynı site vasıtasıyla, online randevu almanız da mümkün olabilecektir.

Arama motorlarında, Diş hekimleri Ankara diye arama yaptığınız zaman, karşınıza ankaradishekimi.com.tr çıkar. Site içerisinde, Ankara'nın en sevilen diş hekimlerinden birisini ve kliniğini tanıyabilirsiniz.

Diş hekimi Ankara randevularınızı dilerseniz, 0850 811 78 19 numaralı telefonu arayarak da alabileceksiniz.

Kızılay diş hekimi güncel iletişim kanalları aşağıdaki gibidir:

Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur 2 Sokak No: 28/14 Kızılay - ANKARA

Telefon numaraları: 0312 417 17 40 - 0 506 371 29 99
3
General Discussion / Kızılay İngilizce kursu - Perfect English
« Last post by beyongs on August 16, 2019, 05:15:44 PM »
Kızılay İngilizce kursu - Perfect English

Perfect English, 2002 yılından bu yana Ankara'da faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Öğrencilerine, genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra, akademik sınavlara hazırlık kursları da veren kurum, 10 ayrı şubeye sahiptir.

İngilizce kursu Kızılay denildiği zaman akla gelen ilk internet adresi, hiç şüphesiz perfectenglish.com.tr idir. Bu site üzerinden, Perfect English isimli İngilizce kursunu en yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz.

Perfect English İngilizce kursları Kızılay bünyesinde, her biri son derece yetenekli ve işinde uzman eğitmenler görev yapar. Bu eğitmenlerden alacağınız kızılay ingilizce kursları sayesinde, çok daha akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilirsiniz.

Google üzerinden, İngilizce kurs kızılay diye arama yaptığınızda da karşınıza hemen perfectenglish.com.tr çıkacaktır. Perfect English Kızılay İngilizce kurs ile birlikte; YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT gibi sınavlarda, hayal ettiğiniz puanları toplayabilirsiniz. Nitekim burada, her sınav türü için ayrı ayrı eğitimler verilmektedir.

Kızılay İngilizce kursu arayanlar, artık hangi kuruma başvurması gerektiğini biliyor. Perfect English ile birlikte, hazırlık atlama kursu da alabilirsiniz. Bu da, hayatınızın bir senesini adeta kurtarma anlamına gelir. Üniversiteyi 1+4 = 5 yıl okumak yerine, sadece dört yılda bitirmek için, siz de hazırlık atlama kursları içerisine kayıt olabilirsiniz. Üniversite hazırlık atlama kursu size tam anlamıyla bir yıl kazandırır. Gerek çeşitli akademik sınavlar için kurslar, gerek üniversite hazırlık atlama kursları, gerek genel İngilizce eğitimleri, gerekse de özel dersler burada sizleri bekliyor olacak.
4
General Discussion / Enerji Kimlik Belgesi
« Last post by laplec on August 16, 2019, 03:56:33 PM »


Enerji kimlik belgesi avmler,konutlar gibi yapıların enerji sınıfını belirleyen belgedir. Aynı beyaz eşyalardaki D,B,C,D,E,G enerji sınıfları yazan bölüme benzer. Sera gazı salınım değerleride üstünde barındıran Çevre ve Şehircilik Bakalığının yetkili mühendislerinin düzenlediği teknik belgeye denir.Ne Zamana Kadar Ekb Alınmalı?,Enerji Kimlik Belgesi'nin Yasal Dayanağı Nedir?,HANGİ BİNALAR BU KAPSAMIN DIŞINDADIR? ,ENERJİ KİMLİK BELGESİ NERELERDEN ALINABİLİR? vb pekçok bilgiye siteden detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Site Adresi: enerji kimlik belgesi

5
General Discussion / Cami Isıtma
« Last post by laplec on August 15, 2019, 10:45:11 AM »


Cami ısıtma sistemi çok iyi hesaplanarak kurulmalı ve ısı boşa harcanmamalıdır. Cami ısıtma sistemlerini alırken bu konuda uzman kişilerden sistemi almak en doğru çözümdür. Web sitemizden Bilgisayarlı Cami Isıtma Panosu Özellikleri SP-6,Elektrikli ısıtma sistemleri ve fiyatları,Cami Elektrikli Isıtma Sistemleri,Cami ısıtma sistemi elektrik tüketimi ne kadar?,Karbon Yerden Isıtma Filmi,Cami Isıtma Sistemi Kurulum Maliyeti vs birçok ısıtma sistemi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Referanslar ve ürünleri görmek için siteye tıklayabilirsiniz.

Site Adresi: cami ısıtma
6
General Discussion / İlahi Dinle
« Last post by laplec on August 14, 2019, 11:43:49 AM »
Merhaba sevgili arkadaşlar sizlerde biliyorsunuz ki ilahi dinlemekmek insana manevi huzur verir. Sizde bu güzel ilahilerden günde yarım saat - bir saat dinleyerek kendinize bir huzur verdirebilirsiniz. Ayrıca ilahileri dinlerken sitede bulunan ilahi sözlerini de okuyarak sizde ilahiye eşlik edebilirsiniz. Böylece ilahiyi kolayca ezberleyebilirsiniz. Ençok dinlenen ilahiler ve diğer tüm ilahileri siteye sizler için ekledik. Sizi daha fazla merak içinde bırakmadan siteye bekleriz.

Adres: ilahiler
7
General Discussion / Yöresel halk oyunları ekibi folklor grupları kiralama
« Last post by dansozkiralama on August 13, 2019, 08:31:02 PM »
Yöresel halk oyunları folklor ekipleri kiralama şirketi .
Düğün organizasyon , karşılama ekipleri , karadeniz horon ekibi , harmandalı , kaşık ekibi ,  kafkas dans ekibi , seymen ekipleri , ankara oyunları ve diğer her yöreden oyun akiplerimiz ile istanbul ve ankarada hizmet veriyoruz.
Web sitelerimiz.
http://www.kozmopolik.com/halk-oyunlari-ekibi.html
http://www.xlarge.istanbul/halk-oyunu-ekibi-kiralama.html
http://www.xn--faslekibi-xpb.com/halk-oyunlari-ekibi.html
https://www.nuransultan.com/halkoyunu-folklor-ekibi-grubu.html
http://www.dansozkiralama.gen.tr/halk-oyunu-folklor-ekibi-kiralama.html
http://www.dansozkiralama.net/halk-oyunu-folklor-ekibi-kiralama.html
http://istanbuldansozkiralama.com/halk-oyunu-ekibi.html
8
General Discussion / Sürpriz dansöz kiralama ve oryantal fiyatları
« Last post by dansozkiralama on August 13, 2019, 08:23:40 PM »
Doğum günü partisi ve ev partileri için sürpriz dansöz kiralama şirketi.
Düğünler , kına geceleri davet organizasyonlarınıza sürpriz dansöz gösterileri isteyebilirsiniz.
Web sitelerimiz
https://www.dansoz.istanbul/
http://dansozkiralamak.net/
http://www.kozmopolik.com/dansoz-kiralama.html
http://www.dansozkiralama.net/
9
General Discussion / Almanya’da şirket kurmak ister misiniz?
« Last post by beyongs on August 13, 2019, 04:53:09 PM »
Almanya’da şirket kurmak ister misiniz?

Almanya'da şirket kurmayı planlayan girişimciler, STB - TREUTEAM ile irtibat kurarak, buradan profesyonel destek alabilir. STB - TREUTEAM bünyesinde, her biri alanında uzman, çok sayıda personel görev yapar. Gerek şirket ve ticaret hukuku, gerek iflas hukuku, gerek vergi hukuku, gerekse de muhasebe uzmanları STB - TREUTEAM ekibinde, sizlere yardımcı olmak için hazır durumdadır.

Almanya’da şirket kurmak gibi bir hayaliniz varsa, bu hayalinizi gerçekleştirmek adına STB - TREUTEAM ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Hem Türkiye'deki, hem de Almanya'daki girişimciler, buradan profesyonel destek alabilir.

Almanya’da ticari oturum almak istiyorsanız, yine STB - TREUTEAM ile iletişime geçmenizde yarar vardır. Şirketinizin kuruluş sürecinde, en ufak bir sorunla dahi karşılaşmamak adına, buradan destek almanız çok önemlidir.

Almanya’da şirket ortaklığı gerçekleştirmek, Almanya’da yatırım yapmak veya sıfırdan şirket açmak, STB-TREUTEAM GmbH sayesinde, tahmin ettiğinizden çok daha kolay olacak.

STB-TREUTEAM GmbH yetkililerine ulaşmak adına, stb-treuteam.com isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

STB-TREUTEAM kurucusu, Turabi Güngör'dür. Turabi Güngör, bu sektörün en çok tanınan ve en güvenilir isimleri arasında yer almaktadır. Turabi Güngör önderliğindeki STB-TREUTEAM GmbH, Almanya'da yatırım gerçekleştirmek ve şirket açmayı düşünenler için, donanımlı bir ekip ile sizlere yardımcı olacaktır.
10
Slinki / www.brownsfanshop.com
« Last post by liny195 on August 12, 2019, 08:52:19 AM »
Led by brash rookie QB Baker Mayfield Baker Mayfield Color Rush Jersey , the Cleveland Browns suddenly merit keeping an eye on.Are they legitimate playoff contenders yet? Of course not; only their most ardent fans would say so.Still, the Browns — owners of just one victory over the previous two entire seasons combined — are a club that now matters, not just because they’re capable of winning, as they did 35-20 against the falling-apart Cincinnati Bengals on Sunday, but also because they have some real characters.First and foremost, of course, both on and off the field, is Mayfield, the Heisman Trophy winner and No. 1 overall draft pick who helped the Browns (4-6-1) end a 25-game road losing skid that was one shy of the NFL record. After tossing four TD passes and zero interceptions, he made sure to get in his shots against his former head coach, Hue Jackson, who was fired by Cleveland less than a month ago and quickly took a job with the Bengals as a defensive assistant.Afterward, when they met on the field for a handshake, Mayfield resisted what appeared to be Jackson’s attempt to bring him in for a hug. Then, speaking to reporters, Mayfield took what could only be construed as a jab at Jackson and the also-fired Todd Haley https://www.brownsfanshop.com/Emmanuel-Ogbah-Jersey , the Browns’ former offensive coordinator, saying: “We have people that we believe in calling the plays now.”Wide-eyes emoji!“Didn’t feel like talking,” Mayfield said of his brief postgame interaction with Jackson. “Left Cleveland, goes down to Cincinnati. … It’s just somebody that was in our locker room asking us to play for him and then goes to a different team we play twice a year. Everybody can have their spin on it. But that’s how I feel.”There was more, too. When Browns safety Damarious Randall grabbed a pick in the first half, he ended up out of bounds on the Bengals’ sideline and handed the ball right to Jackson. Hmmmm.With Mayfield joined on offense by dynamic running back Nick Chubb — the fourth rookie in league history with rushing and receiving touchdowns in consecutive games — and young talent such as Myles Garrett and Denzel Ward on defense, plus the sort of swagger Randall showed, it looks as if the Browns might no longer provide the must-not-see-TV they’ve offered for quite some time.In case you missed it, here are other top topics after the NFL season’s 12th Sunday:FOSTER’S CASEThe most important takeaway from San Francisco 49ers linebacker Reuben Foster’s arrest on a domestic violence charge could be what, if anything, the NFL ends up doing about it. The 49ers said Sunday they’ll put Foster on waivers; spokesman Brian McCarthy said the league is reviewing the matter.FIGHT!As this season spirals out of control, Doug Marrone’s Jacksonville Jaguars keep finding new ways to embarrass themselves. The latest example: Running back Leonard Fournette, who went from his team’s sideline to the opposite sideline to throw punches at Bills defensive end Shaq Lawson near the stands in Buffalo’s 24-21 victory. As if that weren’t enough, the scrap spilled into the tunnel after both players were ejected. Fournette might have been able to help the Jags (3-8) avoid a seventh loss in a row had he remained in the game. Plus, as Hall of Famer Deion Sanders put it on the NFL Network: “This fool ran across the field?!”RIVERS THREW ITHe wasn’t exactly facing much of an opponent, but Chargers QB Philip Rivers sure turned in a performance to remember Denzel Ward Jersey , completing 25 straight passes and finishing with a 96.6 completion percentage (connecting on 28 of 29 throws) — both single-game NFL records — to help LA top the Arizona Cardinals 45-10 and improve to 8-3. “It was a fun day, to say the least,” Rivers said.LUCK COULD RUN OUTGive Indianapolis Colts coach Frank Reich credit for creative play designs, having Andrew Luck run pass routes in back-to-back games, including one that resulted in a 4-yard catch on fourth down to move the sticks on a TD drive in Sunday’s 27-24 victory over the Miami Dolphins. But, the coolness of Luck’s first career reception aside, someone also needs to remind Reich that his team’s success depends largely on Luck — and that the QB missed all of last season with a shoulder injury. So maybe it’s time to put those trick plays back in Reich’s pocket. More of the latest Browns news and notes from around the web in today’s dose of the Daily Dawg Chow." />Skip to main contentclockmenumore-arrownoyesHorizontal - WhiteDawgs EDTShareTweetShareShareDaily Dawg Chow: Browns news (5/20/19) Photo by David Eulitt/Getty ImagesCleveland Browns:“Browns GM, coach attend RB Hunt’s baptism” (ESPN) - “John Dorsey and coach Freddie Kitchens attended Kareem Hunt’s baptism ceremony Sunday in support of the running back, who is trying to turn his life around in his hometown of Cleveland.”“Unlikely arrival Jhavonte Dean aims to make most of latest uphill battle” (Browns.com) - “Lined up at the familiar position of cornerback, Dean dropped back in coverage and was faced with a choice: break up a pass or go for the interception.”“Baker Mayfield: Don’t overlook our running game” (PFT) - “The Browns made one of the biggest moves of the offseason when they traded for wide receiver Odell Beckham and the wideout’s arrival combined with the already high expectations...”“A spotlight on young players who stood out at OTAs” (Pluto) - “As Freddie Kitchens stressed, it’s important for the players to be at the voluntary OTAs, but it’s not mandatory. While the media tends to dwell on Odell Beckham Jr. not being there and if Duke Johnson”NFL“Eagles DE Chris Long retires as two-time Super Bowl winner, even more impressive legacy off the field” (CBS) - “Not many people can win a pair of Super Bowls -- with multiple teams no less -- and walk away with a more impressive off-field legacy...”Source: Texans release TE Griffin after April arrest (ESPN) - “Griffin is facing charges of vandalism and public intoxication for allegedly punching out a front window in a hotel last month in Nashville, Tennessee.”
Pages: [1] 2 3 ... 10

Bad Behavior has blocked 234 access attempts in the last 7 days.